Hakkımızda

65819-min
Türkiye'nin Operasyonel Araç Kiralama Lideri

Atahan Cars

Ülkemizde filo kiralama sektörünün öncü markası Atahan Cars olarak, uzun yıllara dayanan tecrübemiz, güçlü finansal yapımız, Türkiye’nin tüm bölgelerini kapsayan yaygın hizmet ağımız ve profesyonel ekibimiz ile sizlere hızlı ve güvenilir hizmetler sunuyoruz.

Atahan Cars, uzun dönem araç kiralama hizmetiyle sınırlı kalmayarak, kapsamlı ve baştan sona profesyonel bir filo yönetim hizmeti vermektedir.

İstek ve ihtiyaçlarınızın analiziyle başlayan operasyonel filo yönetimimizde farklı sektörlerde çeşitli kuruluşların iş modellerine en uygun çözüm alternatiflerini geliştirerek koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle fark yaratıyoruz.

KOBİ’lerden kurumsal işletmelere kadar her ölçekte firmaya ve bireysel şirket sahiplerine, uzun dönem araç kiralama talebi kaç araç için olursa olsun, Türkiye’de satılan her marka model binek ve ticari araçlarla geniş kapsamlı operasyonel filo kiralama hizmeti sunuyoruz.

demo-attachment-2307-Half_Circle_Lines
Portfolio

İşbirliği Yaptığımız Firmalar

citroen_logo-removebg-preview
opel-logo-removebg-preview
png-clipart-seat-cupra-car-logo-seat-angle-text-thumbnail-removebg-preview
logo-peugeot-256-removebg-preview
R1kskxQuN3prvcq_NhQvl5t5NFYTQAGIm3VgkzUoVm2JMFaauayXtvcWqHHlm7pheayz-removebg-preview
vw-beetle-icons-vw-volkswagen-logo-png-clipart-removebg-preview

Temsilcimizle Görüşmek
İster Misiniz?

Bizlere 05326308384 no’lu Atahan Cars İletişim Merkezi hattımızdan 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. İletişim Merkezimizden, araç kiralama rezervasyonu yapılabilir, yol yardım hattımıza ulaşabilir ve bizlere paylaşmak istediğiniz tüm talep, öneri, görüş ve sorularınızı iletebilirsiniz.

Kurumsal Üyemiz
Olmak Misiniz?

Kurumsal üyemiz olarak sizlere özel sunulan kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Hemen başvuru formunu doldurarak Müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir ve avantajlı tekliflerimizden faydalanabilirsiniz.

Detaylı bilgi almak için kiralama@atahancars.com e-posta adresinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.